Sprzedaj nadwyżki magazynowe przed końcem roku!

Udostępnij:

Jeśli w Twoich magazynach zalegają towary, których czas ekspozycyjny minął, nie blokuj nimi nowej oferty. Sprzedaj nadwyżki przed końcem roku i uwolnij przestrzeń na nowe oferty. Sprzedaż stocków magazynowych w ilościach hurtowych jest dziś możliwa za gotówkę, dlatego problem nierotujących, zalegających towarów nie jest obecnie obciążeniem dla hurtowni i dystrybutorów. Produkty wyprzedażowe, nadwyżki magazynowe, resztki kolekcji, czy też towary innej niż pierwszej kategorii w trakcie likwidacji oferty można obecnie usunąć w systemie sprzedaży stocków magazynowych. Firmy zajmujące się handlem stockami magazynowymi wypłacają ich sprzedawcom najczęściej z góry, co sprawia, że łatwo odzyskać zamrożone pieniądze i uniknąć posezonowych strat.

Handel stockami magazynowymi – wygodne rozwiązanie dla hurtowni

Sprzedaż stocków magazynowych odbywa się obecnie na bardzo dobrych warunkach dla sprzedających. Najczęściej można liczyć na odbiór towarów własnym transportem nabywcy, co minimalizuje koszty całej operacji dla sprzedawcy opróżniającego magazyny lub powierzchnie sklepowe z towarów. W handlu stockami magazynowymi następuje obrót zalegającymi produktami bardzo różnych kategorii: kosmetyków, chemii, odzieży, obuwia, artykułów papierniczych, szkolnych i biurowych, książek, artykułów gospodarstwa domowego i innych. W handlu stockami magazynowymi nabywców znajdują produkty, które wyszły z bieżącej mody, nie udało się ich sprzedać w sezonie lub z różnych przyczyn nie zyskały one klientów w określonym czasie.

Obrót stockami magazynowymi pozwala odzyskać środki zainwestowane w tego typu towary. Możemy liczyć obecnie nie tylko na odbiór produktów stockowych z hurtowni i magazynów w Polsce, ale i spoza granic kraju. Sprzedaż stocków magazynowych oszczędza ich pierwotnym właścicielom, czyli najczęściej importerom lub hurtownikom stresu związanego z przekroczeniem czasu sprzedażowego produktów oraz strat finansowych wynikających z niedokonanej sprzedaży. Z zasobów stocków magazynowych korzystają następnie sklepy typu 101 drobiazgów, zwłaszcza te działające w sieci jako sklepy internetowe i wiele innych małych firm.

Sprzedaż stocków magazynowych daje szansę na uwolnienie przestrzeni magazynowej sprzedającym je firmom i relatywnie tanie produkty ich nowym nabywcom, którymi są zwykle mali i początkujący przedsiębiorcy. Handel produktami stockowymi to idealne rozwiązanie dla firm, dla których ważną sprawą jest płynność oferty, rotacja asortymentu oraz dostęp do zainwestowanych uprzednio w towar środków finansowych.

AKTUALNOŚCI

Pozostałe wpisy

newsletter

Otrzymuj oferty VIP jako pierwszy

Podejmuj decyzje i ciesz się najlepszą ceną