nasza oferta

Sprzedaż hurtowa

Handel jest jedną z najstarszych form prowadzenia biznesu. W większości przypadków jako klienci indywidualni mamy od czynienia z handlem detalicznym. Zanim jednak towary dotrą do sklepów stacjonarnych, zazwyczaj przechodzą przez etap sprzedaży hurtowej. To między innymi Maxx10 Group dostarcza kompletne stocki magazynowe przedsiębiorcom, hurtownikom i detalistom.

Maxx10 Group to zarazem hurtownia internetowa jak i showroom produktów szerokiego asortymentu. W naszym serwisie możesz zapoznać się z całym asortymentem oferowanych przez nas towarów, ale także zobaczyć ich zdjęcia oraz poznać ceny hurtowe.

Sprzedajemy w Europie, Azji, Afryce

Znakomita większość naszego zaopatrzenia znajduje się stacjonarnych magazynach pod Warszawą, dlatego współpraca z naszą hurtownią to:

pozostałe oferty

Czym jeszcze się zajmujemy?

Import towarów z całej Europy

Zajmujemy się importem towarów oraz kompletnych stocków produktowych z całej Europy. Jesteśmy profesjonalnym importerem hurtowym z wieloletnim doświadczeniem.

Skup stocków magazynowych

Kupujemy i sprzedajemy gotowe stocki magazynowe. Wszystkie produkty z naszej oferty znajdują się w naszych magazynach na terenie Polski. Zapraszamy do współpracy!

newsletter

Otrzymuj oferty VIP jako pierwszy

Podejmuj decyzje i ciesz się najlepszą ceną