nasza oferta

Skup stocków magazynowych

Prowadząc sklep, zawsze trzeba liczyć się z sytuacją, że nie uda się sprzedać całego towaru. W magazynach zaczynają zalegać końcówki serii, produkty posezonowe, nadwyżki produkcji. Zajmują one miejsce, a ich przechowywanie generuje koszty. Sytuacja ta jest bardzo niewygodna dla przedsiębiorstwa. Część aktywów firmy zostaje w ten sposób zamrożona, co hamuje jej rozwój. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu. Niechciane towary, czyli tzw. stocki magazynowemożna sprzedać, odzyskując środki i umożliwiając przyjmowanie nowych towarów czy zwiększenie produkcji tych, na które jest większy popyt.

Firma Maxx10 Group zajmuje się skupem kompletnych stocków magazynowych bądź nadwyżek i końcówek serii.

dla wszystkich firm

Jakiego rodzaju nadwyżki magazynowe skupujemy?

Jesteśmy w stanie przyjmować towary w dużych ilościach, a następnie wprowadzać je na rynki zagraniczne z poszanowaniem wszelkiego rodzaju restrykcji handlowych. Dzięki temu skupione przez nas stocki nie stanowią konkurencji dla produktów naszych klientów.

Posiadasz nadwyżkę magazynową, której chcesz się w krótkim czasie pozbyć i uwolnić swoje zasoby? Już dziś skontaktuj się z nami, a zaproponujemy korzystne rozwiązanie Twojego problemu.

Skup stocków magazynowych – odkupowanie nadwyżek

Zajmujemy się profesjonalnym skupem stocków magazynowych. Najczęściej odkupowanymi w ten sposób towarami są odzież, galanteria, zabawki, ale też artykuły biurowe czy elektronika, a nawet żywność. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż nadwyżek, pozbywasz się wielu problemów. Przede wszystkim odzyskujesz w ten sposób przestrzeń magazynową. Sprzedaż stocków magazynowych pozwoli wznowić wcześniej zahamowaną produkcję produktów, na które jest większy popyt. Sprzedaż zalegających towarów może pozwolić przedsiębiorstwu odzyskać koszty ich wyprodukowania i przechowywania. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kompletnego stocku magazynowego, zapraszamy do naszej hurtowni internetowej lub stacjonarnych magazynów w okolicach Warszawy, które oferują szeroki wybór towarów importowanych z wielu krajów Europejskich.

Sprzedaż stocków magazynowych

Zajmujemy się także sprzedażą kompletnych stocków magazynowych w znacznie obniżonej cenie, szczególnie w przypadku ilości hurtowych. Pozwala to na uruchomienie własnego sklepu i bezproblemowe zatowarowanie. W tej dziedzinie wypracowaliśmy sprawne mechanizmy dystrybucji. Najpopularniejszym sposobem na wykorzystanie zakupionych od nas stocków magazynowych jest uruchomienie sklepu internetowego lub prowadzenie aukcji na portalach aukcyjnych. Coraz częściej produkty w znacznie obniżonych cenach można znaleźć też w lokalnych grupach na portalach społecznościowych czy sklepach stacjonarnych. Nasze towary świetnie nadają się na promocje, akcje tematyczne. Jeśli zatem myślisz o odsprzedaniu stocku magazynowego – skontaktuj się z nami.

pozostałe oferty

Czym jeszcze się zajmujemy?

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy hurtownię ogólnego zatowarowania oraz hurtownię internetową online. Jeśli szukasz kompletnych stocków towarowych w najlepszych cenach – skontaktuj się z nami.

Import towarów z całej Europy

Zajmujemy się importem towarów oraz kompletnych stocków produktowych z całej Europy. Jesteśmy profesjonalnym importerem hurtowym z wieloletnim doświadczeniem.

newsletter

Otrzymuj oferty VIP jako pierwszy

Podejmuj decyzje i ciesz się najlepszą ceną