nasza oferta

Import towarów z całej Europy

Kraje Europejskie to różne kultury oraz produkty regionalne. Nie dziwi więc, że różnorodność towarów, ich wysoka jakość i sprawna współpraca. Jeśli jednak importujemy artykuły z krajów poza strefą Schengen (UE), trzeba uważać na szereg aspektów prawnych. Dlatego nie trać czasu na przebijanie się przez procedury i skorzystaj z usług profesjonalnej hurtowni internetowej!

Rzetelni dostawcy

W imporcie towarów z UE sprawdzenie rzetelności dostawcy to sprawa, która wielu osobom wydaje się oczywista. Ze względu na oferowane przez zagranicznych przedsiębiorców ceny łatwo dokonać niewłaściwego wyboru, co przekłada się na problemy z wysyłką, nieścisłości ilościowe i oczywiście jakościowe. W Maxx10 Group współpracujemy z wieloletnimi, sprawdzonymi partnerami, lub jeśli decydujemy się na współpracę z nowymi – poddajemy ich weryfikacji.

Czas dostawy towarów z Niemiec, Włoch czy Francji

To bardzo ważna kwestia w przypadku zamawiania towaru z innych krajów UE. Towar może często być gotowy do wysłania, ale zdarza się i tak, że jego produkcja następuje dopiero po złożeniu zamówienia. Przy współpracy z Maxx10 Group stocki magazynowe przechowywane są w naszych magazynach – dlatego dostawa jest w zasadzie natychmiastowa i problem kilkotygodniowego czasu oczekiwania Cię nie dotyczy!

Wysoka jakość importowanych towarów

Staramy się dobierać asortyment tak, aby towary przez nas sprowadzane spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa i posiadały niezbędne certyfikaty oraz atesty wymagane przez UE. W zależności od rodzaju i przeznaczenia, jakość naszego asortymentu zależy od danej grupy produktowej i jest ona każdorazowo weryfikowana przy odbiorze zamówienia.

Faktura, VAT i cła

Troszczymy się o to, by prezentowana na stronie oferta hurtowni była aktualna i dostosowana do potrzeb klientów. W celu realizacji zapotrzebowania konieczne jest złożenie zapytania dotyczącego dostępności towarów lub też bezpośrednie ich zamówienie drogą e-mail. W odpowiedzi można otrzymać potwierdzenie zamówienia lub na życzenie fakturę albo fakturę pro-forma – na ich podstawie przyjmowane są płatności. Na naszej stronie przedstawiamy ofertę produktów dostępnych w magazynach hurtowych. Nie umożliwia ona natomiast dokonywania bezpośrednich płatności. Jeżeli zainteresowani są Państwo dostępnymi na stronie produktami, zapraszamy do kontaktu. Wszystkie towary importowane przez nas z różnych krajów Europejskich mają uregulowaną kwestię podatkową VAT i cła.

pozostałe oferty

Czym jeszcze się zajmujemy?

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy hurtownię ogólnego zatowarowania oraz hurtownię internetową online. Jeśli szukasz kompletnych stocków towarowych w najlepszych cenach – skontaktuj się z nami.

Skup stocków magazynowych

Kupujemy i sprzedajemy gotowe stocki magazynowe. Wszystkie produkty z naszej oferty znajdują się w naszych magazynach na terenie Polski. Zapraszamy do współpracy!

newsletter

Otrzymuj oferty VIP jako pierwszy

Podejmuj decyzje i ciesz się najlepszą ceną